logo act & speak
stránky zobrazit v českém jazyce display web in english
Novinky

Kurz pro děti z 5. - 8. tříd

Po dlouhé odmlce se vrací detektivní hra s písničkami The Robber! Zkoušky každý čtvrtek odpoledne. Více ZDE.


Písničky do hodin angličtiny

Jste-li učitelé nebo rodiče, možná se vám bude hodit několik našich dětských písniček na výuku angličtiny. U některých videí najdete v popisu i tipy pro práci s nimi.

What Are You Doing

Good Morning, Hello

Let's Hop


Školní rok 2016-17

V tomto školním roce nepořádá Jeviště žádné kurzy. Velice se omlouváme všem zájemcům a těšíme se na setkávání v dalších letech.


Kurz pro dospělé 2015

Letos začínáme 22. září a scházet se budeme opět v pondělí od 18:15 do 19:45 v ZŠ Kladská. Noví zájemci vítáni! Více ZDE.


Zobrazit všechny

Chcete si cizí jazyk opravdu zažít? 
Přijďte se ho naučit hraním divadla!

Přijďte se uvolnit, rozhýbat a rozmluvit. Zapojte do učení celé tělo, fantazii, emoce a všechny smysly. Komunikujte jako ve skutečnosti už od úplného začátku.Jazyková škola Jeviště vznikla v roce 2005. Vyučujeme podle vlastní metody act and speak®, která prostřednictvím dramatické hry dovoluje studentům získat při učení okamžitou zkušenost s použitím učební látky v situaci. Naše kurzy jsou hravé a rozmanité a jsou vhodné jak pro smělé, tak pro nesmělé studenty. Pořádali jsme jazykové kurzy pro děti i pro dospělé, letní dílny v ČR i v USA, semináře pro učitele, divadelní přehlídky pro školy. V letech 2007 - 2018 jsme spolupracovali se Základní školou Marjánka na Praze 6, kde se podle naší metody vyučovalo v běžných hodinách angličtiny a v kroužcích. Vzhledem k velké časové a organizační náročnosti našich projektů otvíráme v současnosti pouze jeden kurz ročně.