logo act & speak
stránky zobrazit v českém jazyce display web in english
Novinky

Školní rok 2016-17

V tomto školním roce nepořádá Jeviště žádné kurzy. Velice se omlouváme všem zájemcům a těšíme se na setkávání v dalších letech.


Kurz pro dospělé 2015

Letos začínáme 22. září a scházet se budeme opět v pondělí od 18:15 do 19:45 v ZŠ Kladská. Noví zájemci vítáni! Více ZDE.


Creating original plays with students

A seminar with Prof. John Heckel, Ph. D., from Humboldt State University, California. The seminar will take place in Prague, February 14 - 16., 2014. Please write to bara.dockalova@jeviste.cz for more information.


Divadlo jazyků 2013

Děti i dospělí vystoupili v červnu na festivalu Divadlo jazyků, který pořádá naše partnerská Základní škola Marjánka. Festival v Divadle Na Prádle i souběžná konference pro učitele na Pedagogické fakultě UK, na níž se podílíme, proběhly dobře a představení se vydařila! Fotografie a malé shrnutí události se brzy objeví na www.divadlojazyku.cz.


Malé divadlo jazyků

Naše škola spolupracuje již pět let se Základní školou Marjánka na Praze 6. Přijďte se podívat na náš divadelní festiválek, na kterém vystoupí letos 1. - 5. ročníky! 25. - 27. 6. 2012 v Kaštanu, Bělohorská 150. Více brzy!


Zobrazit všechny

Chcete si cizí jazyk opravdu zažít? 
Přijďte se ho naučit hraním divadla!

Přijďte se uvolnit, rozhýbat a rozmluvit. Zapojte do učení celé tělo, fantazii, emoce a všechny smysly. Komunikujte jako ve skutečnosti už od úplného začátku.Jazyková škola Jeviště vznikla v roce 2005. Vyučujeme podle vlastní metody act and speak®, která prostřednictvím dramatické hry dovoluje studentům získat při učení okamžitou zkušenost s použitím učební látky v situaci. Naše kurzy jsou hravé a rozmanité a jsou vhodné jak pro smělé, tak pro nesmělé studenty. Pořádali jsme jazykové kurzy pro děti i pro dospělé, letní dílny v ČR i v USA, semináře pro učitele, divadelní přehlídky pro školy. Intenzivně spolupracujeme se Základní školou Marjánka na Praze 6, kde se podle naší metody vyučuje v 1. - 3. ročníku.